Priit Kuusk, ERP uudised 27. märtsil 2014

Viiuldaja Anna-Liisa Bezrodny on rahvusvaheliselt tuntumaid Eesti viiuldajaid praegushetkel. Sellegi hooaja sisse on tal mahtunud päris kaalukaid esinemisi mitmel maal, mainekates saalides ja festivalidel nii soolokavadega kui orkestrite ja ansamblitega mängides.

Kui jaanuarikuu lõpupooolel toimus Londonis Barbicani keskuses Eesti Muusika Arenduskeskuse eestvõtmisel Eesti klassikalise muusika kontaktüritus, esindas Anna-Liisa Bezrodny meie muusikuid ka seal. Tema alalisemaks klaveripartneriks on olnud meie pianistidest kõige enam rahvusvaheliste konkursside tiitleid võitnud Irina Zahharenkova, tema kõrval ka Marko Martin.

6. märtsil oli Anna-Liisa Bezrodny Londoni uues mainekas Cadogan Hallis kaassolistiks kuulsale gruusia viiulikunstnikule Liana Issakadzele, esineti koos World Chamber Orchestra'ga „Virtuosis" Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bachi, Wolfgang Amadeus Mozarti jt teoste ettekandel.

14. märtsil mängis Anna-Liisa kammermuusikakontserdil Inglismaal Ringwoodis, kus kavas olid Mozarti Keelpillikvintett G-duur, Frank Bridge'i Keelpillikvintett e-moll ja Ludwig van Beethoveni Keelpillikvintett „Torm".

Nädal tagasi, 20. märtsil käis Anna-Liisa Bezrodny esinemas aga Venemaal – ta oli kutsutud Sergei Rahmaninovi eluga seotud paika Tambovisse. Ta mängis Pjotr Tšaikovski Viiulikontserti koos Tambovi Sümfooniaorkestriga seal taas korraldatava Rahmaninovi festivali avaõhtul, mida juhatas orkestri noor Peterburist pärit peadirigent Mihhail Leontjev. Mihhail Leontjev on ka Eestis esinenud ning koos Klaaspärlimäng Sinfoniettaga salvestanud ERP firmamärgi all (2013) Anna-Liisa Bezrodnyga Mozarti Viiulikontserdi nr 3 G-duur.

Täna õhtul mängib Anna-Liisa Bezrodny koos pianiat Marko Martiniga lühikava mitmete eesti muusikute hulgas Tallinn Music Weeki esitlusel Nokia kontserdimajas.

Teist aastat võtab Anna-Liisa osa ka Liana Issakadze enda festivalist Georgias Batumis, esinedes seal peamiselt kammeransamblites koos Liana Issakadze ja teiste nimekate muusikutega.

13.- 15. aprillil on meie viiuldaja oodatud mängima kammerkontsertidele liikuva asupaigaga SoNoRo festivalile, mille kontserdid toimuvad Bulgaarias Sofias. Tema ansamblipartneriteks on teiste hulgas viiuldaja Aleksandr Sitkovetsky, vioolamängija Răzvan Popovici ja tšellist Jan-Erik Gustafsson. Ja kohe järgneb sellele kammerkontsertide sari 16.- 21. aprillil Rumeenias Bukarestis. Kevade lõpul mängib Anna-Liisa kammermuusikat veel ka Briti saartel Oxfordis ning suve algul juba Lofoteni kammermuusikafestivalil Norras.

75% - تسوق أونلاين في السعودية مع خصم 25 , أحذية ازياء رياضية الجري للرجال , adidas copa mundials in color today schedule 2016 , نمشي | DH1301 , nike mens woven bonded pants sets made , nike mens woven bonded pants sets made G NRG 'Leopard' , 800 - FitforhealthShops